Oferta pracy

Akademia MLOps

Billennium S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jeśli interesuje Cię obszar MLOps i miałeś już styczność z przynajmniej jednym z tematów:

- Machine Learning, Data Science;

- Data Engineering;

- Software Engineering (Python);

- DevOps…

To szukamy właśnie Ciebie!

W trzecim kwartale 2022 roku wystartujemy z Akademią MLOps - wybrani kandydaci dołączą do programu, który będzie trwał około 2 miesięcy. Będzie się on składał z dwu-trzytygodniowej części teoretycznej podzielonej na moduły, oraz praktycznej – projektowej. Po zakończeniu akademii specjalista rozpoczyna projekt komercyjny.

Nasze wymagania

Minimalne wymagania:

· Znajomość: Linux, Docker, Python;

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Jeśli znasz którąś z technologii: Kubernetes, Kubeflow, Kafka, AWS, GCP, MLFlow, Ansible, Grafana, Prometeus, web development – to jest to ogromny atut.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kafeteryjny system benefitów

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 18 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Przewiń do profilu firmy