Oferta pracy

Akademia ORBA – płatny staż PHP Magento

ORBA Sp. z o.o.

  • Domaniewska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 28

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Magento

Twój zakres obowiązków

  • nauka podstaw programowania Magento pod czujnym okiem doświadczonych programistów

  • tworzenie szkoleniowego modułu Magento na postawie dostarczonych materiałów video oraz PDF

  • nauka dobrych praktyk programistycznych

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość języka PHP

  • zrozumienie zagadnienia programowania obiektowego

  • pasja do programowania

  • angielski na poziomie min. B2

  • chęć wkroczenia w świat e-commerce i zostania programistą Magento

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie, systematyczność

  • pozytywne nastawienie i dobry humor 😊

To oferujemy

  • szansę na wejście do profesjonalnego świata programistów

  • nowe umiejętności i wiedzę o technologiach stosowanych w e-commerce

  • wsparcie zespołu HR i szkolenie „Building personal brand in recruitment”

  • przygotowanie do proces rekrutacji na stanowisko Magento Developer w ORBA

  • wynagrodzenie

  • dyplom ukończenia stażu

  • nową sieć kontaktów i współpracę z super zespołem 😊

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Przewiń do profilu firmy