Logo Pracuj.pl

Akademia Programowania Java

Motorola SolutionsO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Motorola Solutions

Czerwone Maki 82

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

O projekcie

Marzysz o pracy programisty, która ma znaczenie?

Zapisz się do Akademii i dołącz do zespołu krakowskiego oddziału Motorola Solutions. Pracując z nami będziesz tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pomagające w tworzeniu bezpieczniejszego świata.

Akademia Programowania Java to:

- Wyjątkowa 7 – miesięczna, bezpłatna szkoła programowania, w trakcie której nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie programisty, ale także zostaniesz praktycznie przygotowany do podjęcia pracy w Motorola Solutions – poznając firmę i jej działalność od wewnątrz.

- Prawdopodobnie jedyna szkoła programowania, w ramach której dostajesz gwarancję późniejszego zatrudnienia w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions.

Unikalna szansa na zmianę swojego życia i rozpoczęcie pełnego pasji i wyzwań zawodu programisty. Szansa na przebranżowienie się, także dla osób nie posiadających wykształcenia informatycznego/ technicznego.

- Indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia.

- I wiele więcej… o szczegółach przeczytasz w opisach ścieżek Akademii oraz w regulaminie.

Nauczymy Cię programowania i przygotujemy do pracy w Motorola Solutions!

W trakcie Akademii uczestnicy podpisują umowę szkoleniową oraz przedwstępną umowę o pracę. Właściwa umowa o pracę zostanie podpisana po zakończeniu Akademii i zaliczeniu wszystkich modułów.

Twój zakres obowiązków

Akademia odbywać się będzie przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) przez 6-8 godzin dziennie. Szkolenie realizowane będzie w cyklach 2- tygodniowych.

Przez pierwszy tydzień uczestnicy będą samodzielnie zdobywać wiedzę z materiałów dostarczonych przez mentorów i pod ich zdalną opieką, by w kolejnym tygodniu wykorzystać ją do realizacji projektów grupowych. Część z zajęć grupowych odbywać się będzie w krakowskich biurach Motorola Solutions (Czerwone Maki 82, Kraków).

Nasze wymagania

Kto może wziąć udział w Akademii Programowania JAVA?

Każdy, kto pragnie zdobyć jedną z najbardziej pożądanych na rynku pracy i rozwojowych profesji, jaką jest zawód programisty.

Każdy, kto nie boi się wyzwań i jest zmotywowany do osiągnięcia swoich celów.

Każdy, kto marzy o pracy pełnej pasji oraz nieograniczonych możliwościach rozwoju.

Kandydat powinien:

- Znać podstawowe elementy obecne w Javie: zmienne, warunki proste, pętle,

- Znać podstawy paradygmatu obiektowości w Javie,

- Mieć silną motywację do nauki oraz umiejętność logicznego myślenia,

- Znać j. angielski na poziomie B1

Udział w Akademii wiąże się z gotowością do pracy w krakowskiej siedzibie firmy - Czerwone Maki 82 (w trakcie kursu, jak i po zakończeniu)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • pair programming

To oferujemy

  • Przebieg Akademii: wrzesień 2022r. – marzec 2023r.

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

1. etap: CV i pytania kontrolne

2. etap: test logiczny

3. etap: zadanie z kodowania w Javie – prześlemy je po teście logicznym, czas na wykonanie zadania to 5 dni

4. etap: 11 sierpnia zostanie przekazana informacja zwrotna oraz zaproszenia na zadanie grupowe i rozmowę indywidualną. Zadanie grupowe oraz rozmowy indywidualne będą odbywać się w terminie 16-31 sierpnia.

1 września – wynik rekrutacji

Selekcja aplikacji odbywa się na każdym etapie. Wyłącznie wybrani kandydaci przechodzą do kolejnych etapów rekrutacji.

Program ścieżki:

  • Podstawy programowania w języku Java
  • Programowanie obiektowe
  • Algorytmy i struktury danych
  • Testy jednostkowe
  • Zaawansowana Java
  • Relacyjne bazy Danych
  • Podstawy programowania warstwy front-end
  • Programowanie aplikacji webowych w Spring Framework
  • Podstawy systemu Linux
  • Podstawy sieci komputerowych

At Motorola Solutions, we create technologies our customers refer to as their lifeline. Our technology platforms in communications, software, video and services help our customers work safely and more efficiently. Whether it’s helping firefighters see through smoke, enabling police officers to see around street corners, or reliably keeping the lights on in homes and businesses around the world, our work supports those who put their lives on the line to keep us safe. Bring your passion, potential and talents to Motorola Solutions, and help us usher in a new era in public safety and security.

Akademia Programowania Java, Czerwone Maki 82, Dębniki, Kraków