Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Akademia Talentów Fortum

Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jesteś osobą pełną pasji i pomysłów?! Wyznaczasz sobie cele i do nich dążysz?!

Chcesz osiągać ponadprzeciętne zarobki w jednej z najbardziej perspektywicznych branż!?

Chcesz być sprzedawcą ale nie wiesz jak zacząć?

Chcesz osiągać sukcesy w sprzedaży ale brakuje Ci doświadczenia i kwalifikacji?

Rozpocznij swoją karierę zawodową w naszej Akademii Talentów w sektorze MSP

Oferujemy: dużo edukacji, świetną atmosferę i planowy rozwój.

Uczysz się i zarabiasz – masz szansę zostać ekspertem w sprzedaży!

Osiągając zakładane cele i realizując swoje zadania osiągasz ponadprzeciętne wynagrodzenie a równocześnie budujesz swoją wiedzę i umiejętności pod okiem fachowców w sprzedaży i branży energetycznej.

Współpraca i edukacja: przy realizacji minimum celów osiągasz wynagrodzenie od min 5000 PLN …wszystko co zrealizujesz ponad minimalne oczekiwania zapewnia wysokie dochody bez górnego limitu!

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj, udoskonalaj sprzedaż energii elektrycznej i gazu do klienta biznesowego.

Nasze wymagania

  • osoby silnie zmotywowane i zdeterminowanie w osiąganiu celu

  • osoby odważne biorące życie i sprawy w swoje ręce

  • osoby które chcą mieć aktywny wpływ na budowanie swojej kariery

  • osoby otwarte na naukę

  • osoby których inicjatywę ogranicza rutyna

  • osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy - nauczymy Cię prawdopodobnie najlepszego fachu – sprzedaży, uniwersalnych umiejętności przydatnych w każdej branży, oraz tych unikalnych w jednej z najbardziej perspektywicznych branż jaką jest energetyka.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne bez górnego limitu (minimum 5 tys. PLN pod warunkiem realizacji celu)

  • elastyczne formy współpracy

  • perfekcyjne wdrożenie i system szkoleń

  • rozbudowane wsparcie merytoryczne

  • wsparcie marketingowe i liczne bonusy

  • doskonałą atmosferę

  • możliwość współtworzenia najlepszej sieci sprzedaży w branży

  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, jak też uniwersalnych umiejętności handlowych pod okiem najlepszych trenerów i menadżerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Polsce i Indiach

Jesteśmy 3 co do wielkości producentem energii w Europie, 3 co do wielkości wytwórcą energii wolnej od CO2 w Europie. W Polsce działamy od 2002 roku o obszarze wytwarzania ciepła, energii oraz obrotu energią i gazem.

Przewiń do profilu firmy