Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Akademia Testera

AvengaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Avenga

Warszawa

Warszawa

Chcesz postawić pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej testera?

Interesuje Cię zdobycie doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Proponujemy płatny staż z możliwością zatrudnienia po okresie wdrożenia!

Zapraszamy do Akademii Testera IT Kontrakt, gdzie zdobędziesz pierwsze szlify wdrażając się w ciekawe projekty IT wykorzystujące najnowsze technologie.

Tester- stażNumer ref.: DST/AT/WAW/04
Obowiązki:
  • Projektowanie testów funkcjonalnych
  • Opracowanie dokumentacji oraz scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów aplikacji i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci kierunków: telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
  • Co najmniej dobra znajomość Windows 7/8/10 oraz MS Office (Word, Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w firmie, czytanie dokumentacji technicznej)
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Tester- staż

Ogłoszenie archiwalne