Logo Pracuj.pl

Akademia Testera

Avenga PolandO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • HP ALM

O projekcie

Chcesz postawić pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej testera?

Interesuje Cię zdobycie doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Proponujemy płatny staż z możliwością zatrudnienia po okresie wdrożenia!

Zapraszamy do Akademii Testera Avenga, gdzie zdobędziesz pierwsze szlify wdrażając się w ciekawe projekty IT wykorzystujące najnowsze technologie

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie testów funkcjonalnych
  • Opracowanie dokumentacji oraz scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów aplikacji i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

Nasze wymagania

  • Absolwenci kierunków technicznych lub kursów testowania/programowania
  • Osoby z pierwszym doświadczeniem komercyjnym w testowaniu manualnym
  • Osoby z certyfikatami ISTQB (lub w trakcie certyfikacji)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (komunikacja w firmie, czytanie dokumentacji technicznej)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Aktualne oferty pracodawcy
MS/AT/WAW/07

Akademia Testera, Warszawa