Akademicki wykładowca języka angielskiego

SALES HR

8 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest szkoła językowa w Warszawie, ucząca obcokrajowców języka polskiego oraz angielskiego.

Szukamy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie testów oraz metodyki związanej z egzaminowaniem języka angielskiego

  • rekrutacja lektorów i ich weryfikacja : znajomości metodyk, języka obcego

  • kontrola i nadzór nad pisaniem testów

  • bezpośrednia nauka języka angielskiego kursantów (stacjonarnie) - kilka razy w miesiącu

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy związanej z nauczaniem języka angielskiego na uczelni wyższej min. 5 lat

  • gotowość do objęcia w ciągu roku stanowiska zarządzającego szkołą

  • bardzo dobra znajomość angielskiego (C2/ojczysty)

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (C2/ojczysty)

  • doświadczenie w pisaniu metodyk nauki języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 10 000 PLN brutto

  • dodatkowe premie miesięczne po okresie próbnym

  • samodzielne stanowisko w szkole o uznanej renomie istniejącej pięć lat na rynku

  • stały dopływ kursantów

  • elastyczne godziny pracy - do ustalenia na późniejszym etapie

  • możliwość realnego awansu na stanowisko zarządzające szkołą w ciągu roku