Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Akompaniator dla Polskiego Baletu Narodowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teatr Wielki – Opera Narodowa zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału
    w rekrutacji na stanowisko:

    Akompaniatora dla Polskiego Baletu Narodowego

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • akompaniowanie do lekcji baletu oraz do prób solistycznych i zespołowych repertuaru baletowego,
    • współpraca z baletmistrzami i dyrygentami podczas prób,
    • współpraca z realizatorami dźwięku oraz z biblioteką muzyczną w zakresie zapewnienia materiałów muzycznych,
    • obsługa sprzętu audio–video w trakcie prób,
    • optymalne wykorzystanie czasu lekcji baletu i prób.

    Wymagania:

    • minimum średnie wykształcenie muzyczne w klasie fortepianu,
    • biegłe czytanie nut,
    • umiejętność akompaniowania do lekcji i prób baletu,
    • umiejętność improwizacji,
    • praca w systemie dzielonego dnia pracy,
    • wysoka kultura osobista i komunikatywność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stabilizację zawodową,
    • pracę z profesjonalistami i ludźmi z pasją,
    • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,
    • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku teatru.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i opcjonalnie listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania w terminie do dnia 30 kwietnia 2018 roku.

    Terminy przesłuchań zostaną wyznaczone indywidualnie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.