Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aktywny handlowiec działu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii

MEB TECHNICAL sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych,

  • sprzedaż magazynów energii,

  • obsługa klienta i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej instalacji oraz usług dodatkowych,

  • efektywna współpraca z działem technicznym i montażowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • mile widziane wykształcenie o kierunku branżowym,

  • znajomość obsługi komputera,

  • komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i wydajność pracy,

  • uczciwość, sumienność i staranność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym dziale sprzedaży działającym w strategii CRM,

  • wsparcie oraz współpracę z działem technicznym,

  • wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami i promujące aktywność,

  • klarowne warunki pracy oraz system wynagrodzeń,

  • stały rozwój i szkolenia,

  • możliwa współpraca na zasadach samozatrudnienia,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy, aby w temacie wiadomości e-mail wpisać stanowisko pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kilka słów o Nas...

Meb Energy jest częścią MEB Group, grupy działających na rynku niemieckim, austriackim i polskim.

MEB Energy to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Tworzymy zespół osób pasjonujących się innowacyjnymi technologiami, których wprowadzanie w życie postawiliśmy sobie za cel.

Doświadczenie zdobyte na rynkach, w których tematyka odnawialnych źródeł energii jest od lat na porządku dziennym oraz współpraca z liderami w tej branży, pozwala na projektowanie i wykonywanie instalacji w zakresie od instalacji prosumenckich, aż do budowy farm fotowoltaicznych i systemów OZE takich jak biogazownie oraz małe i średnie elektrownie wiatrowe.

Dzięki licznym powiązaniom z zachodnim rynkiem jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w branży, co pozwala na zaproponowanie oraz wdrażanie rozwiązań na najwyższym poziomie.

Do naszego działu w Opolu poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko: Aktywny Handlowiec działu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii.

Przewiń do profilu firmy