Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aktywny Sprzedawca Części Zamiennych

  • Piaseczno, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o.

    Autoryzowany Dealer VW i Audi
    Poszukuje do naszego zespołu w Dziale Sprzedaży Części Zamiennych
    kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piaseczno

    Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

    • Wizyty u klientów w regionie, opracowywanie ofert dla klientów,
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy,
    • Przygotowywanie ofert promocyjnych, pakietów cenowych dla odbiorców,
    • Podejmowanie działań w celu zwiększenia ilości sprzedawanych części,
    • Realizacja celów sprzedaży części zamiennych,
    • Sporządzanie raportów zgodnie z zalecaniami przełożonego.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
    • Doświadczenie w pracy z systemami CRM,
    • Doświadczenie przy tworzeniu ofert/kalkulacji dla klientów,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • Doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i systematyczność,
    • Aktywność w pracy z klientem, w celu budowania jego zadowolenia,
    • Dyspozycyjność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system prowizyjno – premiowy),
    • Umowę o pracę,
    • Profesjonalny cykl szkoleń,
    • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
    • Pakiet medyczny oraz sportowy,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.