Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aktywny Sprzedawca samochodów dostawczych

  • Bytów, Chojnice, Gdańsk, Lębork, Nowy Dwór Gdański, Słupsk, Tczew, Wejherowo, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.U.H. Auto-Mobil Sp. z o.o.

    Auto-Mobil Sp. z o.o. to ceniona i rozpoznawana przez klientów firma rynku dealerskiego.                                        Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by jak najlepiej dopasować swoją ofertę do oczekiwań klienta.                          W związku z planowanym rozwojem firmy poprzez ekspansję na nowe rynki, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w marce IVECO.  Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, wyślij swoją aplikację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Gdańsk, Lębork, Nowy Dwór Gdański, Słupsk, Tczew, Wejherowo

    Obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie trwałych relacji biznesowych,
    • Kompleksowa obsługa w zakresie dopasowania oferty do potrzeb klienta,
    • Przygotowanie i prezentacja oferty,
    • Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów-zamówień,
    • Raportowanie wyników,
    • Dbałość o standardy jakościowe.
    • Monitorowanie terminowości realizowanych zamówień,

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu, obsłudze klienta,
    • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne,
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
    • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich stosowania w praktyce,
    • Doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność, terminowość,
    • Silne zorientowanie na osiąganie celów,
    • Aktualne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
    • Znajomość pakietu Office: Word, Excel, Power Point – warunek konieczny.

    Oferujemy:

    • Stałe i stabilne zatrudnienie – dogodna forma umowy,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od osiąganych wyników,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Przyjazną atmosferę w młodym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w szkoleniach zawodowych, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji aktualne procesu rekrutacji oraz rekrutacji przyszłych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W dowolnym momencie może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z: PUH AUTO-MOBIL Sp. z o. o., ul. Gdańska 17, 84-200 Wejherowo.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.