Akustyk - Inżynier Wsparcia Technicznego / Technical Support Engineer ds. Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych i PA

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.

Galaktyczna 37

Gdańsk

Akustyk - Inżynier Wsparcia Technicznego / Technical Support Engineer
ds. Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych i PA

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie techniczne działań firmy na rynku polskim i eksportowym w zakresie dystrybucji Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych
  • Szukamy osób samodzielnych, odpowiedzialnych z otwartym umysłem, mocno skoncentrowanych na realizacji postawionych sobie celów

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie obliczeń - symulacji akustycznych w środowisku EASE
  • Wsparcie techniczne przy zarządzaniu wdrożoną ofertą DSO i PA
  • Wsparcie zespołu handlowego firmy, działającego na rynku polskim i eksportowym
  • Wsparcie techniczne dla kluczowych klientów firmy, dystrybutorów systemów DSO na rynku eksportowym
  • Wsparcie techniczne dla projektantów i wykonawców systemów DSO

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w specjalności akustyka / inżynieria dźwięku,
    lub zainteresowania w tym zakresie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów: EASE / AutoCAD / SketchUp
  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na sukces
  • Jasno postawione cele oraz samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i efektywności kandydata
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy