Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Akustyk

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie

Jagiellońska 5

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • elektroakustyczne przygotowywanie sal prób, scen i innych niezbędnych pomieszczeń,

  • montaż i demontaż urządzeń elektroakustycznych wraz z instalacją,

  • prowadzenie dokumentacji przedstawień zawierających spis materiałów dźwiękowych, procedur i pojedynczych operacji, pozwalających w razie konieczności na obsługę prób i przedstawień przez inną uprawnioną osobę,

  • konserwacja i naprawa urządzeń elektroakustycznych,

  • archiwizowanie materiałów dźwiękowych i nagrań muzycznych,

  • zapewnienie wymaganego bezpieczeństwa przy wykonywaniu wszelkich prac technicznych,

  • drobne prace serwisowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe, preferowane średnie,

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie zadań,

  • znajomość specyfiki działalności kulturalnej w Instytucjach Kultury,

  • mile widziana umiejętność obsługi konsolet cyfrowych i programów do obróbki dźwięku,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • wysoka kultura osobista,

  • praca w równoważnym systemie pracy, z uwagi na charakterystykę pracy w Teatrze wymagana jest dyspozycyjność pracy w weekendy a także wieczorami

To oferujemy

  • zatrudnienie w instytucji o bogatej historii i wysokim prestiżu,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ścisłą współpracę z innymi działami instytucji,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pracę w ścisłym centrum Krakowa.

Termin składania ofert do 04.09.2022 r.

Wymagane dokumenty:

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

- kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie w pracy o podobnym zakresie zadań.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie zgłoszeń za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, istniejący od 1781 roku, to jedna z najstarszych publicznych scen w Polsce. To również jeden z trzech teatrów w Polsce o statusie sceny narodowej. Legendę i artystyczną renomę Starego Teatru współtworzyli najwybitniejsi reżyserzy. Narodowy Stary Teatr – uważany za jeden z najważniejszych i najlepszych w kraju – realizuje na swoich scenach spektakle na podstawie tekstów współczesnych, jak i reinterpretacji klasyki, zapraszając do współpracy zarówno polskich, jak i zagranicznych twórców.

Przewiń do profilu firmy