Oferta pracy

Alokator-Specjalista ds zarządzania produktem

BARTEK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

jest polską firmą, producentem obuwia dziecięcego i młodzieżowego. Od początku swojej działalności wyprodukowaliśmy już ponad 12 milionów par butów, a nasze produkty można kupić na całym świecie. Zespół tworzący buciki to specjaliści, dla których poznawanie potrzeb rozwojowych dziecka jest pasją. Codziennie pracujemy nad tym, by buty jak najlepiej odpowiadały anatomii dziecięcych stóp. Co sezon poddajemy je specjalistycznym testom przeprowadzanym przez niezależne instytucje, które potwierdzają ich wysoką jakość. Firma Bartek należy do grupy kapitałowej Wojas S.A.

W związku z rozwojem firmy obecnie szukamy kandydata na stanowisko:
ALOKATOR-Specjalista ds zarządzania produktem
Miejsce Pracy: Mińsk Mazowiecki

Twoje zadania:

  • przygotowanie zamówień na dany sezon i nadzór nad ich realizacją
  • współpraca przy tworzeniu kolekcji
  • utrzymanie optymalnego poziomu zatowarowania w salonach sprzedaży i sklepie www
  • monitorowanie i analiza sprzedaży, marży i innych wskaźników efektywności sprzedaży
  • kontrola rentowności poszczególnych produktów
  • analiza stanów magazynowych w salonach i magazynie centralnym

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • cechuje Cię dokładność i dobra organizacja czasu pracy
  • znasz bardzo dobrze MS Excel
  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie
  • chcesz mieć wpływ na wprowadzanie nowych produktów

Czekają na Ciebie:

  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość indywidualnego rozwoju
  • przyjazna atmosfera pracy
  • bony na święta
  • rabaty pracownicze
  • kawa i herbata
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie do CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez BARTEK S.A, ul. Gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki- art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy