Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Amazon Manager

Amerpharma Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie internetowym kanałem sprzedaży B2C przez platformę Amazon.

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Przygotowywanie opisowej i graficznej prezentacji oferty sklepu.

  • Analiza sprzedaży i związanych z nią wskaźników.

  • Raportowanie wyników.

  • Monitorowanie działań konkurencji i tendencji rynkowych w zakresie e-commerce.

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanału e-commerce w segmencie B2C.

  • Wdrażanie i rozwijanie nowych funkcjonalności.

  • Samodzielne poszukiwanie oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych, we współpracy z poszczególnymi działami firmy.

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży w Amazon.

Nasze wymagania

  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość obsługi platformy sprzedażowej AMAZON - minimum 2-letnie doświadczenie.

  • Znajomość narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w kanale e-commerce.

  • Znajomość dowolnego programu graficznego do edycji zdjęć.

  • Znajomość zagadnień z zakresu kampanii PPC, SEO/SEM oraz kampanii w social media.

  • Umiejętność przygotowywania grafik do sklepu internetowego.

  • Znajomość narzędzi Google: Analitycs, AdWords, Google Merchand Center.

  • Zamiłowanie do social media.

  • Znajomość języka angielskiego obowiązkowa.

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność myślenia ’out of the box’.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B.

  • Standardowo praca w godzinach 08:00 - 16:00 pon - pt, możliwy elastyczny czas pracy.

  • Ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno - zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni).

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na odpowiedzialnym stanowisku.

  • Realna możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji.

  • Otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy.

  • Szacunek we wzajemnych relacjach.

  • Otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Humble Group AB. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały docenione Wyróżnieniem w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii ’Młode Firmy’, a także znajdujemy się w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny 'Złota Setka 2020'.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w Amerpharmie?

  • dobrą pensję, która zawsze jest na czas

  • atmosferę

  • możliwość rozwoju i awansu

  • Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników :)