Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Fotowoltaiki

For Energy Sp. z o.o.O firmie

  • Końskie

    Końskie, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Sprzedaż i doradztwo klientom w zakresie fotowoltaiki

  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie wyników

  • Komunikatywność

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów

  • Chęci do poszerzania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • Możliwe różne formy zatrudnienia

  • Dobrą atmosferę pracy oraz brak korporacyjnego podejścia

  • Możliwość otrzymania narzędzi pracy

  • Pracę w stabilnej i nieustannie rozwijającej się firmie

  • Kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy

  • Swobodę w działaniu – elastyczny i nienormowany czas pracy

  • Opiekę Menadżera i Dyrektora Sprzedaży

  • Wsparcie Back Office w realizacji umów

  • Wynagrodzenie z podstawą plus prowizją

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

For Energy Sp. z o.o.

For Energy to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia zarówno do życia, jak i pracy.

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Przewiń do profilu firmy

Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie...

  • Jeśli potrafisz wyjść ze schematu

  • Jeśli chce Ci się chcieć

  • Szukasz rozwiązań, a nie problemów

  • Kochasz swobodę i dobre zarobki

  • Lubisz rozmawiać, a nie tylko słuchać monologu

  • Jesteś osobą o atrakcyjnym umyśle i unikatowym myśleniu

Dodatkowe informacje

Praca możliwa na terenie całego kraju, lub jak wolisz w obrębie jednego województwa

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju!

100 % PROWIZJI DLA HANDLOWCA