AMBASADOR MARKI

  • Warszawa, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki, Marki, Ząbki, Zielonka, Sulejówek, Józefosław (pow. piaseczyński), Otwock, Józefów (pow. otwocki), Konstancin-Jeziorna, Brwinów, Pruszków, Piastów, Błonie, Legionowo, Kobyłka, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 13.05.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.

    AM/03/2019/ Waw/ŚL/TR

    Oczekujemy:

    • odpowiedniej prezencji, wymowy oraz umiejętności komunikacyjnych;
    • orientacji na klienta;
    • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami (host/hostessa będzie w stałej współpracy z naszymi klientami – kierownicy/ właściciele sklepów itp.);
    • analiza i monitoring rynku pod kątem działań konkurencji;
    • wysokiej samodzielności i zaangażowaniem w powierzone zadania;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego;
    • dyspozycyjność: minimum 5 dni w tygodniu ze szczególnym naciskiem na czw. – sb. oraz niedziele handlowe;
    • gotowość do częstych podróży służbowych;
    • czynne Prawo Jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    przeprowadzanie wywiadów konsumenckich oraz degustacji produktów w sklepach małych i wielkopowierzchniowych, udział w targach i eventach na terenie Polski i Europy. Budowanie wizerunku marki na rynku, przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • zatrudnienie w ramach pełnego etatu;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • nabycie cennego doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta;
    • narzędzia pracy: iPad, telefon, samochód służbowy;
    • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (w tym karta Multisport, prywatna opieka medyczna LUX-MED, bony świąteczne).
    opis