Oferta pracy

Ambasador Marki Iqos

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Adecco Consulting Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do świadczenia w jego imieniu usług na rzecz jego Klienta Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż, wypożyczenia, wymiana)

  • Budowanie wizerunku marki premium przez zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta

  • Przedstawianie innowacyjnego produktu premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi

  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących

  • Dbanie o dostępność i prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży

  • Wsparcie posprzedażowe dla użytkowników IQOS

Wymagania pracodawcy

  • Jesteś osobą pełnoletnią

  • Jesteś komunikatywny/a, uśmiechnięty/a, pełny/a pozytywnej energii

  • Stawiasz Klienta na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu

  • Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać

  • Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś dyspozycyjny 80 -100 godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem) DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Pracodawca oferuje

  • Co oferujemy?

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! 25 PLN brutto za godzinę (w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto)

  • Premię do 750 zł brutto

  • KARTA MULTISPORT

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny, żebyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne obowiązki - obecnie mamy zapotrzebowanie na 80-100 godzin miesięcznie

  • Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego i zespołu, żebyś czuł/czuła się pewnie w swojej roli

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy