Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ambasador Rozwoju Marki w kanale HoReCa

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    - Brand Development Ambasador
    Miejsce pracy: Trójmiasto i województwa ościenne

    Zadania na tym stanowisku to:

    • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży u dedykowanych klientów Horeca. Pozyskiwanie i sprzedaż do nowych Kluczowych Klientów Premium/Luxury
    • tworzenie i prowadzenie projektów szkoleniowych i edukacyjnych dla klientów HoReCa
    • tworzenie i prowadzenie projektów sprzedażowych i lojalnościowych
    • projektowanie i przygotowanie ofert handlowych oraz prezentacje rozwiązań klientom
    • negocjowanie, przygotowywanie umów
    • prowadzenie i realizacja regionalnych wydarzeń i eventów PR
    • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

    Poszukujemy osoby z:

    • wykształceniem średnim lub wyższym (ekonomiczne, handlowe lub pokrewne);
    • doświadczeniem na podobnym stanowisku w dziale HORECA minimum 2 lata – warunek konieczny
    • znajomością sektora klientów Premium i B2B w obszarze Horeca
    • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
    • orientacją na realizację celów biznesowych;
    • bardzo dobrze rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, kulturą osobistą i prezencją
    • samodzielnej, kreatywnej, zorientowanej na rezultat
    • gotowością do pracy w elastycznych godzinach pracy
    • prawem jazdy kat. B
    • bardzo dobra znajomość programów MS Office ( Word, Excel, Power Point)

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • służbowe narzędzia pracy
    • pakiet benefitów
    • realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
    • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”