Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PLATINUM ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Władysława Broniewskiego 4, 87-100 Toruń (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ambitny Project Manager

PLATINUM ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 lip 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie własnej firmy realizującej projekt B+R z zakresu KIS-1 (Krajowych Inteligentnych Specjalizacji)

  • Rzetelna kontrola i realizacja projektu finansowanego ze środków prywatnych i grantowych

  • Współpraca z Funduszem podczas tworzenia dokumentacji projektowej, a także raportowanie postępów realizacji

  • Zaangażowanie na minimalny okres realizacji projektu (12 – 16 miesięcy)

Nasze wymagania

  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • Przedsiębiorczość

  • Pomysłowość - szukamy Osób mających ciekawy plan na biznes, produkt czy usługę

  • Umiejętność zarządzania projektem

  • Otwartość, zaangażowanie i duża motywacja do działania

  • Dobre umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Finansowanie projektu do 1 000 000 pln, którego będziesz współwłaścicielem

  • Stabilne wynagrodzenie w ramach projektu

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • Współpracę z doświadczonym zespołem realizującym projekty badawczo rozwojowe