Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LPP S.A. z siedzibą w: Łąkowa 39, 80-769 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Analityczka Internetowa / Analityk Internetowy - marka Sinsay

LPP S.A.O firmie

  • Reduta Żbik 5, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LPP S.A.

Reduta Żbik 5

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Śledzenie efektywności kampanii marketingowych

  • Segmentacja klientów oraz źródeł pozyskania ruchu

  • Analiza Ad Hoc w oparciu o dane z Google Analytics 360, CMS Magento

  • Budowanie raportów przy wykorzystaniu narzędzi Big Query, Data Studio

  • Praca na dużych zbiorach danych w środowisku Google Analytics 360 i Google Big Query

  • Raportowanie kluczowych wskaźników oraz rekomendowanie działań w zakresie ich optymalizacji

Nasze wymagania

  • Posiada min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z analityką internetową

  • Bardzo dobrze zna narzędzia: Google Analytics, Google Tag Manager

  • Zna program Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym (m.in. tabele przestawne, Power Pivot)

  • Posiada umiejętność obsługi Google Tag Manager, Data Studio, SQL - mile widziane

  • Potrafi sprawnie wyciągać wnioski, formułować sugestie oraz raportować dane

  • Posiada wiedzę związaną z tematyką e-commerce

  • Zna język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zadanie rekrutacyjne

2

Rozmowa rekrutacyjnaa

3

Informacja zwrotna

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje