Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LPP S.A. z siedzibą w: Łąkowa 39, 80-769 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Analityczka systemów biznesowych/ Analityk systemów biznesowy

LPP S.A.O firmie

  • Długie Ogrody 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LPP S.A.

Długie Ogrody 12

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • Confluence

  • JIRA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i dokumentowanie procesów biznesowych oraz ich modelowanie

  • Zbieranie, analizowanie i opracowywanie wymagań biznesowych

  • Projektowanie i rekomendowanie rozwiązań - zgodnie z zebranymi wymaganiami lub dostrzeganymi szansami

  • Weryfikowanie merytoryczne zrealizowanych zmian w systemach

  • Zarządzanie zmianą

  • Współpraca z Kierownikami projektów, Enterprise Architectami, Właścicielami produktów, innymi analitykami oraz z zespołami wytwórczymi

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

  • Wspieranie radą i wiedzą młodszych analityków (dot. stanowisk mid/senior)

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś/aś wyższe studia, preferowane kierunki: ekonomiczne lub informatyczne

  • Cechujesz się zdolnościami analitycznymi - potrafisz wyciągać wnioski i znajdujesz adekwatne rozwiązania

  • Masz silne kompetencje komunikacyjne i umiesz pracować w różnorodnym środowisku

  • Wyróżniasz się zaangażowaniem i odpowiedzialnością za powierzone zadania

  • Jesteś samodzielny/a, lubisz podejmować inicjatywę oraz jesteś nastawiony/a na realizację celów

  • Potrafisz tworzyć dokumentację analityczną

  • Pracowałeś/aś z takimi obszarami jak: logistyka, magazynowanie, sprzedaż, księgowość

  • Poznałeś/aś w swojej pracy BPMN, Enterprise Architect/Confluence/Jira

  • Pracowałeś/aś z wykorzystaniem metodyk zwinnych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy oraz zastosowane technologie

  • Możliwość wzięcia udziału w konferencjach, hackathonach i szkoleniach

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B w nowej Spółce Technologicznej LPP - Silky Coders

  • Dostęp do nowych technologii i możliwość udziału w innowacyjnych projektach

  • Relax room (piłkarzyki, PlayStation, gry planszowe, fotel do masażu, rowerki stacjonarne i in.)

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • fundusz na integrację dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

1 - wstępny wywiad telefoniczny

2

2 - zdalna rozmowa rekrutacyjna

3

3 - przekazanie informacji zwrotnej

LPP S.A.

Silky Coders to spółka należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez i dla specjalistów i ekspertów z branży IT i w tym obszarze się specjalizująca.

Zatrudniamy niemal 400 osób i realizujemy autorskie projekty technologiczne z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje