Oferta pracy

Analityczka Systemowa/ Analityk Systemowy

LPP S.A.O firmie

  • Długie Ogrody 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LPP S.A.

Długie Ogrody 12

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań i rozkład funkcjonalny w granicach architektury oprogramowania

  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Modelowanie zachowań oprogramowania, definicje interfejsów wysokiego poziomu

  • Planowanie, projektowanie i realizacja przedmiotów w własnym obszarze wiedzy eksperckiej

  • Współpraca z Kierownikami projektów, Architektami i Analitykami Biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania

  • Współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wytwarzania oprogramowania

  • Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej

Nasze wymagania

  • Posiada wykształcenie wyższe, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe

  • Posiada przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym lub programistycznym

  • Potrafi korzystać i tworzyć dokumentację przy użyciu notacji UML oraz BPMN

  • Posiada umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

  • Jest odpowiedzialna i zaangażowana

  • Wyróżnia się samodzielnością w działaniu i nastawieniu na cele

  • Zna język angielski na poziomie średnio - zaawansowanym (B2-C1)

  • Zna aplikację Enterprise Architect (mile widziane)

  • Zna architektoniczne wzorce projektowe stosowane w projektowaniu oprogramowania (mile widziane)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów

  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • prezenty świąteczne

LPP S.A.

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 24 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.

Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań

i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Przewiń do profilu firmy