Praca analityk ds. środków trwałych

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
    • 3 lokalizacji
    Oferta dla księgowych posiadających doświadczenie w środkach trwałych i chcących rozwijać się w dziale kontrolingu przy intensywnym wykorzystaniu Excela i systemu SAP. Współpraca ze znakomitym Dyrektorem Finansowym i Główną Księgową, których...
    opublikowana: 29 maja 2020
    • Modła Królewska (pow. koniński)
    Zadania: Wykonywanie księgowań w systemie księgowo-finansowym SAP oraz weryfikacja poprawności danych przesyłanych pomiędzy systemami Weryfikacja poprawności dokumentów źródłowych pod względem obowiązujących przepisów, procedur oraz rachunkowym...
    • Warszawa
    Naszym Pracownikom oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele kursy zawodowe,...
    opublikowana: 29 kwietnia 2020