Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk komercyjny (m/f)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Poznań 33891/001

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży handlowej, lidera w swojej branży, poszukujemy osób z doświadczeniem kontrolingowym.

    Zatrudnione osoby będą miały okazję udział tworzyć nowo powstałe Center of Excellence w zakresie analiz.

    Jest to świetna okazja dla osób mających doświadczenie w analizach, które chcą się rozwijać w prestiżowej organizacji.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa, prestiżowa organizacja, której produkty są znane i dostępne na całym świecie.

    Opis stanowiska

    Ze względu na poszukiwania osób z różnym doświadczeniem w kontrolingu poszukujemy kandydatów o następujących profilu:

    Analityk komercyjny (Commercial Analyst)

    • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc w zakresie sprzedaży (produkty, kanały, klienci) wraz z komentarzami na potrzeby funkcjonowania biznesu
    • Analiza sprzedaży (marża, obrót, odchylenia, zapas)
    • Kalkulacja ceny, wolumenu, wpływ mixu na kanał / segment / klienta
    • Przygotowywanie rekomendacji mających na celu poprawę marżowości
    • Analiza rentowności klienta
    • Opracowanie modeli finansowych i analizy w celu wspierania inicjatyw strategicznych (ceny, efektywność sił sprzedaży, koszty obsługi itp.)
    • Udział w procesie planowania i budżetowania

    Profil kandydata

    • Min. 3 lata doświadczenia jako analityk/kontroler w środowisku biznesowym
    • Doświadczenie w tworzeniu automatycznych raportów i modeli; doskonałe umiejętności finansowe i analityczne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (min. B2)
    • Umiejętność ustalania priorytetów i współpracy z wieloma stronami

    Oferujemy

    • Praca w prestiżowej organizacji o międzynarodowej strukturze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, budżet szkoleniowy etc)
    • Nowoczesne biuro

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców