Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk - administrator nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

    W związku z rozwojem działu zarządzania nieruchomościami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Zarządzanie umowami eksploatacyjnymi (na dostawę mediów, konserwacji, napraw i eksploatacji nieruchomości własnych i najmowanych)
    • Sprawozdawczość, cykliczne raportowanie zmian w powierzchniach, monitorowanie należności, kontakt z Najemcami, przygotowanie deklaracji w zakresie podatków od nieruchomości oraz gospodarowania odpadami
    • Występowanie z wnioskami do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego o uzyskanie zgód, pozwoleń, decyzji administracyjnych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obsługi nieruchomości
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
    • Komunikatywność.
    Oferujemy:
    • Pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym etacie
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.