Logo Pracuj.pl

Analityk Akcji w Zespole Analiz

Pekao TFI S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Pekao TFI S.A.

Marynarska 15

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza spółek giełdowych
  • udział w konferencjach wynikowych i branżowych
  • sporządzanie rekomendacji analitycznych i materiałów na komitety inwestycyjne
  • budowanie modeli finansowych analizowanych podmiotów

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • udział w programie CFA lub licencja doradcy inwestycyjnego będą dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ostatni rok studiów
  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:
  • jasno formułująca własne opinie
  • potrafiąca szybko syntetyzować informacje i wyciągać wnioski
  • komunikatywna
  • posiadająca umiejętność pracy w zespole i szanująca opinie innych
  • będąca dobrym słuchaczem i obserwatorem
  • otwarta na nową wiedzę i doświadczenia

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • rozbudowany pakiet socjalny oraz uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Analityk Akcji w Zespole Analiz, Marynarska 15, Mokotów, Warszawa