Oferta pracy

Analityk Akcji

Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk AkcjiNumer ref.: 000011601

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie rekomendacji inwestycyjnych dotyczących instrumentów finansowych na podstawie wycen opartych na modelach finansowych spółek
  • Przygotowywanie prognozy wyników finansowych spółek (modeli finansowych) na podstawie analizy działalności i wyników historycznych spółki, strategii spółek oraz prognoz dotyczących podstawowych danych makroekonomicznych (PKB, inflacja, ezrobocie etc.)
  • Przygotowywanie modeli wyceny instrumentów o niskiej płynności w celu wsparcia zespołu odpowiedzialnego za wycenę jednostek uczestnictwa w Otwartym Funduszu Emerytalnym i Dobrowolnym Funduszu Emerytalnym.
  • Uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek portfelowych i komitetach doradczych emitentów certyfikatów inwestycyjnych w roli pełnomocnika Otwartego Funduszu Emerytalnego i Dobrowolnego Funduszu Emerytalnego.
  • Przygotowywanie opracowań i analiz ekonomicznych i prawnych dotyczące strategii działalności spółki oraz działalności pobocznej.
  • Przygotowywanie materiałów dokumentujących obrady Komitetów Inwestycyjnych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz ogólną znajomość gospodarki i powiązań między sektorami
  • Znasz wybrane spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych, szczególnie z sektorow: telekomunikacja, informatyka, media, energetyka, deweloperka
  • Posiadasz umiejętność analityczne
  • Posiadasz min. 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znasz matematykę finansową (ryzyko inwestycyjne, procent) i rachunkowość
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym pisanie, czytanie, tworzenie dokumentów i komunikacji w zakresie merytorycznym

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo).

Ogłoszenie archiwalne