Logo Pracuj.pl

Analityk akcji

Insignis Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

Insignis Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Królewska 18

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie prognoz finansowych i wycen dla wybranych spółek notowanych na GPW,
  • przedstawianie rekomendacji zarządzającym funduszami co do doboru spółek do portfela,
  • pomoc w dokumentowaniu podejmowanych przez zarządzających funduszami decyzji inwestycyjnych,
  • prowadzenie obszaru middle office (m.in. przesyłanie kontrahentom potwierdzeń zawartych transakcji, prowadzenie plików wspierających proces zarządzania),
  • praca nad automatyzacją i usprawnianiem procesów z obszaru middle office,
  • inne obowiązki w ramach procesu zarządzania aktywami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, dobre umiejętności analityczne i ilościowe, preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,
  • pasja do pracy na rynku kapitałowym potwierdzona zdanym lub zdawanym egzaminem Doradcy Inwestycyjnego i / lub CFA,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • interesującą pracę w niewielkiej, ale prestiżowej organizacji, w doświadczonym zespole ekspertów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas pracy,
  • pracę w kameralnym biurowcu w Śródmieściu Warszawy, z możliwością wykonywania zadań w trybie hybrydowym,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, telefon komórkowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

Insignis Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. specjalizuje się w inwestowaniu na polskim rynku akcji. Towarzystwo zarządza neutralnym rynkowo funduszem skierowanym do zamożnych inwestorów indywidualnych, którego wyniki nie zależą od koniunktury na rynku akcji. Insignis TFI zarządza również na polskim rynku portfelem instrumentów finansowych na zlecenie największego na świecie funduszu państwowego. Od startu działalności Towarzystwo notuje bardzo dobre wyniki inwestycyjne i dochowuje najwyższych standardów w każdym obszarze działania. Interes klienta, uczciwość i etyka zawodowa są dla nas nadrzędnymi wartościami.

Analityk akcji, Królewska 18, Śródmieście, Warszawa