Oferta pracy

Analityk Aktuarialny ds. Projektu

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk Aktuarialny ds. ProjektuNumer ref.: 000011548

Twoje zadania:

  • Implementacja standardu IFRS 17 na poziomie Towarzystwa w ramach projektu grupowego
  • Analiza i określenie wymagań dla danych/systemów/procesów Towarzystwa na potrzeby wdrożenia IFRS 17
  • Wykonywanie przeliczeń rezerw i analiz rentowności wg zasad IFRS 17
  • Przygotowanie bazodanowych procesów aktuarialnych i narzędzi raportowych na potrzeby IFRS 17
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów i narzędzi raportowych z wykorzystaniem programów Excel i SAS

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min.j roczne doświadczenie w obszarze aktuariatu finansowego, aktuariatu taryfowego, zarządzania ryzykiem (wyliczeniu wymogów kapitałowych)
  • Cechujesz się wysokimi umiejętnościami w zakresie analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobrze znasz MS Excel, w tym programowanie w VBA
  • Masz wykształcenie wyższe lub uczysz się na ostatnim roku studiów kierunek: matematyka, statystyka, metody ilościowe, fizyka, ekonomia, ekonometria
  • Umiesz przetwarzać dane w co najmniej jednym z systemów bazodanowych: SAS, SQL, Access
  • Znajomość języka angielskiego umożliwia Ci czytanie dokumentów w języku angielskim
  • Licencja aktuarialna bądź zdane egzaminy aktuarialne będą dodatkowym atutem

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,

Ogłoszenie archiwalne