Logo Pracuj.pl

Analityk Aktuarialny

Allianz PartnersO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie narzędzi do wyceny usług assistance;
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem przy utrzymaniu istniejących modeli predykcyjnych oraz budowie nowych, opartych na danych z całego świata;
  • Wprowadzanie zmian w taryfie oraz monitorowanie wpływu przeprowadzonych zmian;
  • Optymalizacja istniejących procesów;
  • Poszukiwanie trendów i zależności w dużych zbiorach danych;
  • Integracja i przetwarzanie danych na potrzeby rozwiązywania problemów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, tworzenie dokumentacji oraz prezentowanie wyników;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, statystyka, metody ilościowe, informatyka, ekonomia;
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w modelowaniu danych w jednym z programów R lub Python;
  • Znajomość modeli matematycznych i statystycznych, oraz algorytmów stosowanych w Data Science, np. regresja liniowa/logistyczna, drzewa decyzyjne;
  • Umiejętności analityczne i pracy z dużą ilością danych, pochodzących z wielu źródeł;
  • Gotowość do pracy zespołowej i otwartość na współpracę.

To oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach z możliwością realizowania własnych pomysłów
  • Komfortowe warunki pracy, wsparcie zespołu w okresie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę pracy - nie wymagamy "dress code'u"
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + premię roczną
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowy urlop wypoczynkowy (do 4 dni w roku), liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in.: "wczasy pod gruszą", dofinansowanie aktywności sportowych i kulturalnych
  • Zadaniowy tryb pracy, pozwalający na dużą elastyczność oraz godzenie życia zawodowego z prywatnym + możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni.

Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.

W 2019 roku zatrudniliśmy ponad 100 nowych osób, a ponad 50 naszych pracowników awansowało lub zmieniło dział. Uruchomiliśmy także w Warszawie globalne centrum kompetencji zajmujące się szacowaniem ryzyka i budową narzędzi do wyceny usług produktów motoryzacyjnych. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy nowych pracowników!

Analityk Aktuarialny, Warszawa