Analityk Aktuarialny

Unum Życie TUiR S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja Jana Pawła II 17

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie związane z długoterminową naturą ubezpieczeń na życie: rezerwy techniczno-ubezpieczeniowe / Solvency II/rozliczenia reasekuracyjne.

  • Analiza przygotowywanych raportów aktuarialnych oraz udzielanie wyjaśnień dla tych raportów.

  • Konstrukcja i wycena produktów ubezpieczeniowych.

  • Rozwój i optymalizacja narzędzi wspomagających raportowanie aktuarialne.

  • Przygotowywanie analiz aktuarialnych i raportów dot. portfela ubezpieczeń.

  • Definiowanie wymagań oraz testowanie zmian w aktuarialnych systemach informatycznych.

  • Udział w projektach związanych z wdrożeniem i obsługą produktów ubezpieczeniowych, w projektach wymagających ekspertyzy aktuarialnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów w obszarze nauk ścisłych.

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziale aktuarialnym w branży ubezpieczeniowej.

  • Wiedza i umiejętności z zakresu dokonywania obliczeń aktuarialnych dotyczących tworzenia rezerw, rozliczeń reasekuracyjnych oraz modelowania (Solvency II, rachunkowość wg STAT).

  • Doskonałe umiejętności analityczne i matematyczne.

  • Umiejętność programowania, znajomość oprogramowania aktuarialnego.

  • Zaangażowanie, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań.

  • Język angielski na poziomie dobrym.

  • Znajomość: pakietu MS Office (Excel, Access, VBA) bazy danych SQL.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system kafeteryjny

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ.