Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk aktuarialny

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SAO firmie

  • Kłobucka 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA

Kłobucka 23

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • tworzenie analiz aktuarialnych i modeli przepływów pieniężnych w zakresie Solvency II
  • przeprowadzanie testów stresu i analiz scenariuszowych
  • budowa modeli do kalkulacji najlepszego oszacowania rezerw techniczno-ubezpieczeniowych oraz składowych elementów do obliczania wymogu kapitałowego
  • kalkulacja wymogów kapitałowych oraz testów warunków skrajnych
  • przygotowywanie raportów i dokumentacji w zakresie Solvency II oraz procesu zarządzania ryzykiem,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej dotyczącej wymogów kapitałowych oraz własnej oceny ryzyka i wypłacalności zakładu (ORSA) oraz badania i oceny nadzorczej BION
  • udział w projektach aktuarialnych i finansowych w tym m.in. implementacji procesów aktuarialnych związanych z wdrożeniem standardu IFRS17
  • opracowanie i implementacja walidacji systemowych oraz szablonów raportów

Oczekiwania od Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, ekonometria i metody ilościowe, ekonomia, rachunkowość, statystyka
  • biegła obsługa komputera (pakietu MS Office, znajomość VBA),
  • umiejętność programowania
  • doświadczenie w ubezpieczeniach
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
  • znajomość standardu IFRS 17 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającej firmie, o jasno określonej strategii rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • pakiet socjalny (pakiet świadczeń medycznych)
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne