Analityk Biznesowo-Systemowy/Analityczka Biznesowo-Systemowa

Grupa Pracuj

9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych i/lub systemowych

  • odkrywanie i mapowanie procesów biznesowych (mapy, diagramy, tabele)

  • proponowanie rozwiązań dla zidentyfikowanych potrzeb biznesowych

  • identyfikacja ryzyk biznesowych i systemowych dla proponowanych rozwiązań

  • przekazywanie wymagań zespołowi developerskiemu

  • weryfikacja wdrażanych rozwiązań pod kątem zgodności z wymaganiami

  • wspieranie wdrożeń systemów zewnętrznych i ich integracji z systemami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność zbierania, syntetyzowania i dokumentowania wymagań biznesowych

  • umiejętność analizy powiązań systemowych i rekomendacji rozwiązań technologicznych i/lub systemowych, powiązań bazodanowych

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych (znajomość BPMN)

  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków z danych biznesowych

  • umiejętność komunikowania się z różnymi interesariuszami projektu (strona biznesowa i techniczna)

  • umiejętność prezentacji konceptów rozwiązań oraz argumentowania

  • samodzielność, inicjatywa oraz dobra organizacja pracy własnej

  • myślenie produktowe i systemowe

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w Scrumie

  • znajomość Jira i Sharepoint

  • doświadczenie w testach funkcjonalnych

  • umiejętność tworzenia makiet dla konceptów rozwiązań (szczególnie low-fidelity)

  • umiejętność prowadzenia warsztatów (np. jako forma zbierania wymagań)

  • umiejętność praktycznego wykorzystania podstawowych diagramów UML (diagram czynności, stanów, przypadków użycia)

To oferujemy

  • Praca w trybie Pracuj Flex od września 2021 - 2 dni pracy w tygodniu z biura (Prosta 68, Warszawa)

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • opieka stomatologiczna

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • brak dress code’u

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne

    • działania rozwojowe

    • treningi umiejętności miękkich

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie online z HR i Menadżerem Działu

    2