Analityk/ Analityczka biznesowy/a IT (aplikacje bilingowe/ mobilne/ CRM)

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SoapUI

  • UML

  • BPMN

O projekcie

Powiększamy nasz zespół Analityków biznesowych IT. W ramach biura zajmującego się rozwojem aplikacji poszukujemy osób z doświadczeniem w analityce biznesowej specjalizujących się w jednym z wymienionych obszarów: aplikacjach mobilnych lub aplikacjach billingowych lub systemach CRM. Jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem w którymś z wymienionych zagadnień - zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz biznesowych i systemowych w projektach wdrożeniowych IT

  • Projektowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych oraz integracja między systemami

  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych

  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Współpraca z różnymi obszarami biznesowymi, dostawcami oprogramowania oraz specjalistami IT

  • Wsparcie zespołu projektowego podczas wdrożenia rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych pod kątem rozwoju i wdrożeń w jednym z obszarów: systemów webowych (portale typu ebok, ecommerce i mobilne (IOS, Android) lub systemów bilingowych lub systemów CRM (ewentualnie: systemów obiegu dokumentów lub systemów do obsługi transakcji finansowych)

  • Znajomość rynkowych aplikacji mobilnych

  • Znajomość SOA, WEB Services: REST, SOAP

  • Umiejętność zbierania wymagań biznesowych, mapowania ich na wymagania funkcjonalne wobec systemu IT (w szczególności projektowania nowych funkcjonalności lub zmian do istniejących modułów)

  • Praktyczna znajomość standardów notacji UML i BPMN

  • Znajomość narzędzia Sparx Enterprise Architect

  • Umiejętność pisania procedur PL/SQL, projektowania zapytań SQL oraz tworzenia raportów

  • Umiejętności interpersonalne, budowania relacji i sprawnego komunikowania się w środowisku biznesowym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem

  • Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON

  • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego

  • Możliwość pracy w jednej z wybranych lokalizacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Konsultanta ds. analizy biznesowej i aplikacji IT

  • Pakiet benefitów m.in.:

  • prywatna opieka medyczna

  • Karta MultiSport

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • ubezpieczenia grupowe

  • dostęp do platformy e learning

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • taryfa pracownicza (pomniejszenie rachunków za energię elektryczną)

  • akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON Pracowniczy Program Emerytalny

  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy