Oferta pracy

Analityk / Analityczka Danych

Gemini Polska

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa nowych, rozwój i optymalizacja rozwiązań opartych na machine learning i dużych zbiorach danych,

  • przetwarzanie, analiza danych i ich wizualizacja z wszystkich obszarów firmy oraz wyciąganie wniosków biznesowych

  • dbałość o ciągłą optymalizację oraz automatyzację procesów raportowych i analitycznych

  • bieżąca współpraca ze stroną biznesową przy realizacji analiz ad-hoc dla obszaru Aptek Stacjonarnych, E-commerce, Handlowego, Logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym analitycznym stanowisku,

  • Umiejętność analizy bardzo dużej ilości danych oraz wyciągania wniosków,

  • Bardzo dobra znajomość SQL,

  • Dobra znajomość metodologii i narzędzi data science (R, Python),

  • znajomość Data Bricks/Spark,

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,

  • Łatwość w formułowaniu wniosków, proaktywne podejście do zadań,

  • Dokładność i koncentracja na szczegółach.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,

  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • Obecność trenera wewnętrznego,

  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • Elastyczne podejście do pracy hybrydowej lub zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne (HR + Biznes)

3

Drugie spotkanie z wybranym kandydatem/ kandydatką

4

Złożenie oferty