Logo Pracuj.pl

Analityk / Analityczka Danych

Gemini PolskaO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa nowych, rozwój i optymalizacja rozwiązań opartych na machine learning i dużych zbiorach danych,
  • przetwarzanie, analiza danych i ich wizualizacja z wszystkich obszarów firmy oraz wyciąganie wniosków biznesowych
  • dbałość o ciągłą optymalizację oraz automatyzację procesów raportowych i analitycznych
  • bieżąca współpraca ze stroną biznesową przy realizacji analiz ad-hoc dla obszaru Aptek Stacjonarnych, E-commerce, Handlowego, Logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym analitycznym stanowisku,
  • Umiejętność analizy bardzo dużej ilości danych oraz wyciągania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomość metodologii i narzędzi data science (R, Python),
  • znajomość Data Bricks/Spark,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Łatwość w formułowaniu wniosków, proaktywne podejście do zadań,
  • Dokładność i koncentracja na szczegółach.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • Obecność trenera wewnętrznego,
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • Elastyczne podejście do pracy hybrydowej lub zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne (HR + Biznes)

3

Drugie spotkanie z wybranym kandydatem/ kandydatką

4

Złożenie oferty

Analityk / Analityczka Danych, Białystok