Oferta pracy

Analityk/Analityczka danych

Agora S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • R

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dużych zbiorów danych i uczestniczenie w innowacyjnych projektach internetowych,

  • tworzenie rekomendacji z zagadnień obszaru analiz użytkowników serwisów Grupy Gazeta.pl, optymalizacji powierzchni reklamowej, monetyzacji zasięgu serwisów,

  • rozwój biznesów Grupy Gazeta.pl dzięki analizom biznesowym,

  • wyznaczanie wskaźników i kluczowych miar KPI,

  • wizualizacja danych za pomocą interaktywnych dashboardów (R Shiny/ Dash Python),

  • rozwijanie się poprzez realizację ambitnych projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizą dużych zbiorów danych,

  • umiejętność tworzenia rekomendacji biznesowych na podstawie przygotowanych analiz,

  • dobra znajomość SQL’a,

  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych przy pomocy narzędzi takich jak R, Python, itp. (dowolność wyboru narzędzi),

  • wysoko rozwinięte myślenie analityczne - rozumiesz problem w wielu wymiarach, stawiasz celne hipotezy i pytania,

  • jesteś osobą samodzielną i przedsiębiorczą - zmotywowaną do osiągania celów, kreatywną i chętnie podejmującą wyzwania,

  • zainteresowania rynkiem internetowym,

  • znajomość języka angielski w stopniu pozwalającym na komunikację ustną i pisemną,

  • dodatkowym autem jest znajomość Google Cloud.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę zdalną,

  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),

  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do zespołu strategii badań i analiz biznesowych i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Przewiń do profilu firmy