Analityk / Analityczka Danych

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Excel

Mile widziane

  • Google Analitycs

  • Google Search Console

  • Google Data Studio

  • Tableau

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy jednym z największych wydawców internetowych w Polsce. Onet, Newsweek, Forbes, Auto Świat, Komputer Świat, Przegląd Sportowy Onet – to nasze marki. Chcemy je rozwijać. W naszym departamencie odpowiadamy za inicjowanie działań i procesów, które pozwalają tym serwisom zdobywać nowych użytkowników, produkować lepsze treści, rosnąć w SEO, social mediach. Szukamy specjalisty wysoce zmotywowanego, dobrze rozumiejącego szybko zmieniającą się rzeczywistość internetu. Takiego, który na podstawie liczb potrafi dawać wartościowe rekomendacje i umie pięknie wizualizować dane😊

Twój zakres obowiązków

  • analiza trafficowa i biznesowa serwisów Grupy RASP

  • tworzenie raportów i narzędzi analitycznych

  • raportowanie oglądalności, KPI i innych parametrów mediowych dla redakcji i jej menagerów

  • analizowanie performance naszych marek na tle rynku, w social mediach, SEO

  • codzienne wsparcie analityczne prac onlinowych redakcji Grupy RASP

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpretacji danych i przygotowania rekomendacji w oparciu o dane

  • co najmniej rok doświadczenia w analityce internetowej

  • znajomość SQL i doświadczenie z bazami danych

  • duża samodzielność i kreatywność

  • bardzo dobra znajomość Excela

  • dobra znajomość angielskiego

  • znajomość Tableau i umiejętność developowania na tej platformie

  • praktyczna znajomość narzędzi analityki internetowej takich jak: Gemius/Mediapanel, Google Analitycs, Google Search Console, Google Data Studio, Similarweb, Crowdtangle, Facebook Analitycs, Creator Studio

  • doświadczenie w wykorzystaniu w analityce Python’a lub R’

  • doświadczenie pracy w mediach internetowych

To oferujemy

  • elastyczny model pracy (praca zdalna, hybrydowa)

  • dużą autonomię w pracy

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

  • pracę z ciekawymi ludźmi w inspirującym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediowo-technologiczną w Polsce oraz częścią Grupy Ringier Axel Springer Polska, w skład której wchodzą Ringier Axel Springer Polska, Grupa Morizon-Gratka, Lendi, City-Nav (Jakdojade) i NoFluffJobs (NFJ). Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Forbes, Newsweek, Fakt, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy