Logo Pracuj.pl

Analityk/Analityczka danych

Agora S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • R

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dużych zbiorów danych i uczestniczenie w innowacyjnych projektach internetowych,
  • tworzenie rekomendacji z zagadnień obszaru analiz użytkowników serwisów Grupy Gazeta.pl, optymalizacji powierzchni reklamowej, monetyzacji zasięgu serwisów,
  • rozwój biznesów Grupy Gazeta.pl dzięki analizom biznesowym,
  • wyznaczanie wskaźników i kluczowych miar KPI,
  • wizualizacja danych za pomocą interaktywnych dashboardów (R Shiny/ Dash Python),
  • rozwijanie się poprzez realizację ambitnych projektów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizą dużych zbiorów danych,
  • umiejętność tworzenia rekomendacji biznesowych na podstawie przygotowanych analiz,
  • dobra znajomość SQL’a,
  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych przy pomocy narzędzi takich jak R, Python, itp. (dowolność wyboru narzędzi),
  • wysoko rozwinięte myślenie analityczne - rozumiesz problem w wielu wymiarach, stawiasz celne hipotezy i pytania,
  • jesteś osobą samodzielną i przedsiębiorczą - zmotywowaną do osiągania celów, kreatywną i chętnie podejmującą wyzwania,
  • zainteresowania rynkiem internetowym,
  • znajomość języka angielski w stopniu pozwalającym na komunikację ustną i pisemną,
  • dodatkowym autem jest znajomość Google Cloud.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę zdalną,
  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do zespołu strategii badań i analiz biznesowych i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Analityk/Analityczka danych, łódzkie