Oferta pracy

Analityk/ Analityczka danych

Agora S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie środowiska i architektury danych w jednym z największych polskich serwisów medialnych,

  • budowanie segmentów użytkowników,

  • opracowywanie modeli predykcyjnych,

  • tworzenie raportów i narzędzi dla redakcji oraz Business Owner’ów,

  • rozwój istniejących oraz budowanie własnych rozwiązań analitycznych,

  • udział w interesujących projektach analitycznych, także międzynarodowych grupach roboczych.

Nasze wymagania

  • potrafisz pobierać i przetwarzać informacje używając Pythona i SQL-a,

  • znasz metodologię modelowania danych,

  • potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski i dawać na ich podstawie rekomendacje,

  • budujesz raporty i dashboardy by w przystępny wizualnie sposób udostępnić informacje innym,

  • posiadasz doświadczenie w analityce e-commerce i rozumiesz charakterystyczne dla tej dziedziny miary efektywności i sukcesu (konwersja, ROI, atrybucja, churn, etc.),

  • posiadasz doświadczenie w analizie ruchu on-line.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,

  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,

  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),

  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną (możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru),

  • pracę zdalną,

  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Agora S.A.

Jesteśmy częścią spółki akcyjnej Agora. Wyborcza (m.in. Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokie Obcasy, WysokieObcasy.pl, Książki. Magazyn do czytania) to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce. Od ponad 30 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego dziennikarstwa szukają setki tysięcy czytelników (11 milionów Realnych Użytkowników miesięcznie), którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 290 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie w pierwszej dziesiątce.

Przewiń do profilu firmy