Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk/Analityczka ds. Fundraisingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jeśli świat analiz i raportów nie jest Ci obcy, pasjonujesz się segmentacjami i modelowaniem danych, lubisz stawiać sobie pytania i poszukiwać na nie odpowiedzi a na dodatek dobrze odnajdujesz się w przyjaznym i dynamicznym zespole - serdecznie zapraszamy do nas! Chcielibyśmy dzięki Tobie lepiej rozumieć, które z naszych działań fundraisingowych są najbardziej efektywne i co można zrobić, aby jeszcze skuteczniej budować relacje z naszymi darczyńcami. Szukamy doświadczonej, samodzielnej i nie bojącej się wyzwań osoby, która wniesie wiedzę z obszaru analiz do naszej organizacji.

    Chcesz zmieniać świat? W WWF będziesz mieć taką szansę - czekamy na Ciebie!

    Obecnie dla naszego klienta, Fundacji WWF Polska poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Dział Relacji z Darczyńcami Indywidualnymi
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    Jako Analityk/Analityczka Fundraisingu będziesz odpowiadać za wsparcie Działu Fundraisingu Indywidualnego w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących aktualnych i przyszłych działań w oparciu o wiedzę o darczyńcach i sympatykach Fundacji WWF Polska.

    Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć planowanie, tworzenie i nadzór nad systemem analiz i raportów dla działu. Będziesz wpływać na kształt i wykorzystanie naszego modelu finansowo-operacyjnego, prowadzić analizy wyników akcji fundraisingowych (w oparciu o kluczowe wskaźniki efektywności) oraz modelować i prognozować wyniki.

    TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

    • Tworzenie i rozwój narzędzi analitycznych wspierających proces podejmowania decyzji
      w obszarze fundraisingu indywidualnego;
    • Przygotowywanie raportów i analiz w oparciu o potrzeby pracowników działu
      ze szczególnym uwzględnieniem obszaru digital;
    • Współtworzenie, planowanie i monitorowanie kluczowych parametrów modelu finansowo-operacyjnego Fundacji;
    • Tworzenie i wdrażanie reguł raportowania i wskaźników oceny efektywności finansowej akcji fundraisingowych w krótkim i długim okresie (w tym ROI, LTV, attrition, itp.);
    • Rozwój środowiska analitycznego CRM (automatyzacja, praca z dużymi zbiorami danych, tworzenie zapytań, segmentacje danych);
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami procesów fundraisingowych
      w zakresie automatyzacji procesów zarządzania danymi;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi dostarczającymi usługi informatyczne.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze analizy i raportowania, w tym głównie analizy finansowej;
    • Biegłej znajomości pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel);
    • Znajomości zagadnień relacyjnych baz danych, w tym bardzo dobrej znajomości SQL;
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
    • Umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielności, obowiązkowości, sumienności, dokładności;
    • Znajomość systemu Salesforce CRM będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość języka programowania VBA lub Python będzie dodatkowym atutem;
    • Doświadczenie w fundraisingu w organizacji pozarządowej będzie mile widziane.

    OFERUJEMY:

    • Realny wpływ na rozwój organizacji zajmującej się ratowaniem zagrożonych gatunków i przyrody;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • System benefitów: opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietu sportowego;
    • Ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy w ramach realizowanych projektów.

    Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”