Oferta pracy

Analityk/Analityczka Ecommerce

Grupa Pracuj

umowa o pracę
13 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Tableau

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie analiz i rekomendacji na potrzeby działu Ecommerce/Inside Sales

  • prowadzenie analityki dotyczącej Ecommerce/Inside Sales

  • tworzenie cyklicznych raportów statycznych i dynamicznych

  • opracowywanie i prezentacja rekomendacji oraz wniosków

  • wychodzenie z inicjatywą ulepszania rozwiązań/wskaźników wpływających na biznes

  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc

  • monitorowanie podstawowych wskaźników i reagowanie na anomalie

  • wsparcie innych działów w analizie danych

  • szybkie reagowanie na potrzeby biznesu

  • ścisła współpraca z częścią zespołu odpowiedzialną za hurtownie danych

  • analizowanie działań w zakresie ruchu, sprzedaży i konwersji w obszarze eCommerce/Inside Sales

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie przy analizie danych Ecommerce

  • bardzo dobra znajomość SQL

  • doświadczenie w pracy z aplikacją do wizualizacji danych np. Tableau, Cognos, SAP BO, Power BI

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność analizy danych webowych

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Power Point)

  • średniozaawansowana znajomość zagadnień hurtowni danych

  • umiejętność prezentowania przygotowanych wcześniej analiz

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • otwartość i chęć rozwoju

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter, portalu Robota.ua na Ukrainie oraz Softgarden w Niemczech. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy