Analityk/Analityczka kampanii e-commerce (E-commerce Data Analyst) – marka Reserved

LPP S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • śledzenie celów kampanii marketingowych,

  • segmentacja klientów oraz źródeł pozyskania ruchu,

  • analiza Ad Hoc w oparciu o dane z Google Analytics 360,

  • budowanie raportów przy wykorzystaniu narzędzi Big Query, Data Studio,

  • praca na dużych zbiorach danych w środowisku Google Analytics 360 i Google Big Query.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie związane z analityką internetową, minimum 1 rok,

  • bardzo dobrze znasz narzędzia Google Analytics,

  • korzystasz na poziomie zaawansowanym z MS Excel (m.in. tabele przestawne, Power Pivot, bez VBA),

  • posiadasz umiejętność obsługi Google Tag Manager, Data Studio, SQL - mile widziane,

  • posiadasz wiedzę związaną z tematyką e-commerce (analiza zachowania użytkownika, pozyskanie ruchu),

  • znas język angielski na poziomie komunikatywnym (B1-B2, okazjonalny kontakt mailowy).

To oferujemy

  • możliwość całkowitej pracy zdalnej,

  • stabilne zatrudnienie we wciąż rozwijającym się zespole e-commerce,

  • umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • możliwość pracy w nowoczesnym biurze w centrum Gdańska, oddanym do użytku w 2021 roku,

  • restauracja Brunch & Lunch w siedzibie głównej firmy,

  • twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz,

  • pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią (sprawdź! IG: discoverlpp),

  • realny wpływ na odbiór marki Reserved na 28 zagranicznych rynkach,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • e-kupony zniżkowe na zakupy online i offline w sklepach marek LPP, którymi można się dzielić,

  • opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników,

  • dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów,

  • subskrypcję platformy eTutor do samodzielnej nauki języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy