Logo Pracuj.pl

Analityk / Analityczka Rozwiązań IT

Media MarktO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Media Markt

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie potrzeb oraz procesów biznesowych i tworzenie koncepcji systemów IT potrzebnych w ich realizowaniu
  • Budowanie wymagań dla systemów IT i wspieranie Project Managerów w ich projektach
  • Wdrażanie rozwiązań IT w bliskiej współpracy z zespołem infrastruktury IT
  • Wymiana informacji z pozostałymi spółkami Grupy na temat dostępnych i budowanych rozwiązań IT jak również testowaniem nowych pomysłów
  • Wspieranie architektów IT przy realizacji wizji docelowej architektury IT
  • Współpraca z dostawcami technologii IT

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako analityk rozwiązań IT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym udział w projektach międzynarodowych (B2/C1)
  • Umiejętność pracy w kilku projektach jednocześnie
  • Umiejętności interpersonalne i wywierania wpływu
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonym międzynarodowym środowisku
  • Biegłość w obszarze analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań
  • Dobra znajomość wzorców projektowania systemów i ich wzajemnej integracji, baz danych, notacji UML oraz BPMN

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowowej organizacji
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa/żywieniowa do wyboru
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie opiekuna onboardingowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji

1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z Managerem działu i HR

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel. Na początek wdrożysz się w życie naszej firmy. Poznasz naszą kulturę, wartości, nasze cele i misję. Poznasz też szczegółowo obszar swojej odpowiedzialności.

Analityk / Analityczka Rozwiązań IT, Aleje Jerozolimskie 179, Ochota, Warszawa