Analityk/Analityczka Rynków Kapitałowych

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Przedstawiciela branży bankowej, który świadczy kompleksowe usługi w zakresie rynku kapitałowego oraz zajmuje się profesjonalnym wsparciem w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie prezentacji i ofert dla klientów

  • Sporządzanie oraz udział w transakcjach wezwań publicznych, przymusowych wykupów akcji pierwotnych i wtórnych ofert publicznych (IPO, SPO) oraz przyspieszonych ofert akcji (AEO)

  • Przygotowywanie dokumentów powiązanych z realizowanymi projektami

  • Przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej w związku z transakcjami

  • Weryfikacja i aktualizacja danych klientów w dedykowanych systemach

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka angielskiego (oraz polskiego)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Praktyczna wiedza dotycząca transakcji wezwań publicznych, przymusowych wykupów akcji pierwotnych i wtórnych ofert publicznych (IPO, SPO) oraz przyspieszonych ofert akcji (AEO)

  • umiejętność pracy w grupie

  • Ogólna znajomość zasad funkcjonowania rynków kapitałowych i przepisów prawnych

Mile widziane

  • Licencja maklerska

  • Znajomość analizy finansowej

  • Wykształcenie ekonomiczne

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realne możliwości rozwoju i awansów wewnątrz firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Od wielu lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim człowiek, a naszym zadaniem jest połączyć potrzeby pracownika z oczekiwaniami kandydata przy zastosowaniu metody Perfect Match.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy