Logo Pracuj.pl

Analityk Aplikacji ERP / Architekt rozwiązań

American Heart of Poland S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

  • DMS

  • HRMS

Twój zakres obowiązków

  • Analizuje, kategoryzuje i szacuje żądania ze strony biznesu w zakresie systemów w „obszarze szarym” - systemy ERP, HRMS, DMS
  • Wraz z właścicielem biznesowym pełni rolę „Product Ownera” systemów w obszarze szarym
  • Pełni kontrolę nad relacjami z klientem wewnętrznym, w tym zaangażowanie biznesowe i poparcie dla określonych rozwiązań
  • Posiada dogłębną wiedzę z konfiguracji i użytkowania systemów w obszarze szarym (ERP, HRMS, DMS) oraz wiedzę na temat systemów w obszarze „białym” (medycznym).
  • Odpowiada całościowo za proces rozwoju oprogramowania dla podległych systemów: ocena wymagań, architektura rozwiązania, analiza wykonywalności, analiza funkcjonalna i techniczna, specyfikacje, nadzór nad wykonaniem, testowanie, wdrożenie, migracja, etc.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie dialogu funkcjonalnego zmian, rozszerzeń i nowych funkcjonalności – dbanie o spójność rozwiązań i odpowiednią wycenę nakładu pracy po stronie wytwórczej u dostawcy
  • Określa minimalne wymagania funkcjonalne i techniczne dla zmian zamawianych u dostawców
  • Utrzymuje repozytorium architektoniczne
  • Aktywnie uczestniczy w maksymalizacji wykorzystania istniejących funkcjonalności systemów szarych przez użytkowników (moduły, funkcjonalności, sposób użycia) oraz spójność danych zarówno w rozwiązaniach jak i pomiędzy domenami
  • Monitoruje proaktywnie plan zmian i rozwoju aplikacji domenowych, współuczestniczy w dialogu z dostawcami w zakresie ich dalszej ewolucji
  • Zarządza codziennymi operacjami z dostawcami lub wykonawcami w zakresie aplikacji ERP, HRMS, DMS
  • Wsparcie dla systemów w obszarze szarym, m.in. przy walidacji poprawek i obejść od dostawcy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemów obszaru szarego – ERP, DMS, HRMS – w szczególności Comarch CDN XL oraz Comarch Optima
  • Podstawowa znajomość ram architektonicznych TOGAF oraz oprogramowania Enterprise Architect – utrzymanie Repozytorium Architektury
  • Doświadczenie w pracy w branży medycznej
  • Zdolność analitycznego i syntetycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość modelu biznesowego i operacyjnego sposobu działania klinik medycznych. Bardzo dobra znajomość procesów księgowych, logistycznych i w obszarze HR
  • Minimum 3-5 lat na analogicznych stanowiskach
  • Bardzo dobra znajomość środowisk Microsoft i Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

American Heart of Poland S.A.

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Analityk Aplikacji ERP / Architekt rozwiązań, łódzkie