Oferta pracy

Analityk Aplikacji

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o.

Zakładowa 90/92

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie analityczne: rozwiązywanie zaistniałych incydentów, przegląd działania aplikacji oraz prowadzenie działań zapobiegawczych (systemy zarządzania produkcją oraz systemy ERP),

  • Bieżący przegląd działania aplikacji, a także przepływu danych w ramach systemów komunikacji B2B,

  • Współpraca przy analizie przyczyn problemów informatycznych oraz prowadzenie działań zapobiegawczych. Wykonywanie analizy i poszukiwanie źródeł problemów informatycznych,

  • Praca nad wypracowaniem rozwiązań oraz obejść na bieżące problemy techniczne,

  • Analiza obciążenia aplikacji, baz danych oraz procesów biznesowych realizowanych przez systemy IT i proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie ich wydajności, efektywności oraz stabilności,

  • Pomoc w obsłudze zgłoszeń w ramach ServiceDesk - I-III linia wsparcia lokalnego oraz II linia wsparcia globalnego. Dokumentowanie i śledzenie zgłoszeń do momentu ich rozwiązania,

  • Przygotowanie i prowadzenie testów aplikacji oraz wsparcie podczas walidacji systemów,

  • Wsparcie użytkowników przy problemach związanych z obsługą aplikacji,

  • Współpraca z przełożonym, zespołami deweloperskimi oraz analitykami biznesowymi w procesie Zarządzania Zmianą dla systemów pozostających pod opieką działu IT,

  • Współpraca z zespołem deweloperów przy wykrywaniu, śledzeniu oraz rozwiązywaniu zgłoszeń i problemów,

  • Międzynarodowa współpraca w ramach globalnych projektów rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka SQL,

  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów o architekturze wielowarstwowej oraz złożonych rozwiązań aplikacyjnych / bazo-danowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym – umożliwiającym codzienną komunikację w międzynarodowym środowisku,

  • Gotowość do pracy także z opcją telefonicznych dyżurów domowych,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowego o profilu technicznym (informatycznym, matematycznym, elektronicznym),

  • Znajomość systemów klasy ERP lub MES,

  • Znajomość Crystal Reports, Insight lub podobnych systemów raportowych,

  • Znajomość technik testowania aplikacji / systemów,

  • Znajomość systemów i metod komunikacji B2B,

  • Znajomość systemów zarządzania incydentami,

  • Otwartość na pracę w międzynarodowych zespołach i gotowość do zdobycia szerokiej wiedzy z obszaru IT.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki pracy w atmosferze współpracy w profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zgranym i fajnym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

RR Donnelley (RRD) jest międzynarodową korporacją dostarczającą rozwiązania w zakresie komunikacji biznesowej umożliwiającej współpracującym firmom tworzenie, administrowanie oraz optymalizowanie procesów komunikacji wielokanałowej. Obsługujemy ponad 50 000 klientów, działamy na 4 kontynentach w 34 krajach oraz zatrudniamy ponad 42 000 osób.

Zakład RRD w Łodzi jest wiodącym zakładem w ramach grupy Supply Chain z pozostawioną dużą autonomią działania oraz przyjazną kulturą organizacyjną opartą o współpracę oraz wzajemne zaufanie. Zajmuje się dostarczeniem rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, w tym przede wszystkim kompletacją zestawów produktowych dla klientów z sektorów technologicznego oraz medycznego, oferując im następujące usługi:

• Pozyskiwanie poddostawców i zakup komponentów, w tym opakowań oraz innych elementów produktu gotowego,

• Kompletacja zestawów produktowych,

• Kontrola jakości opakowań, półproduktów oraz gotowych produktów,

• Dystrybucja produktów zgodnie z wymogami Klienta.

Przewiń do profilu firmy