Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk baz danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: KONTR/12022019

    „Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

    Opis stanowiska:

    • analiza wymagań biznesowych klientów wewnętrznych
    • pobieranie, przetwarzanie i integracja danych z hurtowni danych
    • tworzenie i automatyzacja raportów w oparciu o hurtownie danych (ETL)
    • opracowywanie modeli statystycznych i algorytmów
    • tworzenie baz na potrzeby wdrażanych rozwiązań
    • rozwój systemów analitycznych we współpracy z działem IT
    • dbałość o wysoką jakość raportowanych danych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: matematyka, informatyka, ekonomia)
    • 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarach powiązanych z dostarczaniem danych i raportowaniem
    • umiejętność prezentowania wyników z analiz odbiorcom biznesowym
    • znajomość SQL na poziomie zaawansowanym
    • wysokie zdolności analitycznego myślenia
    • umiejętność budowy modeli statystyczne i interpretacji ich wyników dla optymalizacji działań biznesowych
    • inicjatywa w działaniu, dokładność, samodzielność
    • wysokie umiejętności komunikacyjne
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

    Dlaczego warto:

    • umowa o pracę lub inna preferowana forma współpracy
    • wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
    • pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
    • możliwość korzystania z dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
    • zyskasz dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:
    Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    • Administratorem Pani/Pana danych jest: Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670
    • Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych (adres e-mail lub numer telefonu): + 48 883 964 453
    • Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny Administratora Danych w zakresie uzyskania danych na etapie rekrutacji udostępnianych w  dokumentach, a nie wymaganych przez przepisy prawa, w celach związanych z procesem rekrutacji  oraz  Pani/Pana
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora wyłącznie do celów związanych z rekrutacją na aplikowane stanowisko oraz do podjęcia niezbędnych działań dla celów procesu rekrutacyjnego;
    • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    • Podanie danych osobowych udostępnianych w  dokumentach, a nie wymaganych przez przepisy prawa, nie jest obowiązkowe, ale ułatwi kontakt z Pani/Pana osobą i sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacji;
    • Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu 5 lat po jego zakończeniu, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celach rekrutacji na inne stanowiska do czasu odwołania zgody;
    • Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych innym odbiorcom, ani do Państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowych, chyba, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez inne podmioty powiązane z administratorem w celach rekrutacji;
    • w związku z przetwarzaniem przez Administratora Pani/Pana danych osobowych posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych na każdym etapie;
    • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.