Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów operacyjnych i finansowych;
  • Analizy operacyjne i finansowe;
  • Automatyzacja raportowania;
  • Budowa narzędzi kontrolingowych;
  • Kontrola spójności danych.

Poszukujemy kandydatów:

  • Z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki matematyka, informatyka, nauki ścisłe);
  • Z minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowisku analityka;
  • Z doświadczeniem w pracy z relacyjnymi bazami danych;
  • Z doskonałą znajomością SQL (MS SQL, PostrgreSQL) oraz NoSQL;
  • Z doskonałą znajomością  Excel, Access, PowerPoint;
  • Samodzielnych.
bottom

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia i kompetencji;
  • Realny wpływ na funkcjonowanie kluczowych obszarów firmy;
  • Partnerską atmosferę pracy w ambitnym zespole;
  • System szkoleń;
  • Możliwość rozwoju w jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowania przedsiębiorstw – faktoringu;
  • Atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny.

Administratorem danych jest Idea Money Spółka Akcyjna. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Idea Money Spółka Akcyjna. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Idea Money Spółka Akcyjna.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się